Oviedo - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Azd-AZ4420 Oviedo 6 (black/black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 6x5 W |
| Délka | 1030 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
8 547 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ4421 Oviedo 6 (gold/black) detail výrobku
| Barva | zlatá / černá |
| Výkon | 6x5 W |
| Délka | 1030 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
9 146 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 360 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 360 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4422 Oviedo 8 (black/black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 8x5 W |
| Délka | 1150 mm |
| Výška | 1540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
10 863 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 14 680 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 14 680 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4423 Oviedo 8 (gold/black) detail výrobku
| Barva | zlatá / černá |
| Výkon | 8x5 W |
| Délka | 1150 mm |
| Výška | 1540 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
11 611 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 15 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 15 690 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
