Edison S B - Kuchyňská svítidla
1. Sol-SL.0370 Chandelier EDISON 3 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 3x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 632 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 119 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0371 Chandelier EDISON 5 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 5x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 11 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 342 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 342 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0369 Pendant lamp EDISON 1 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 34 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
621 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 806 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 806 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0372 Chandelier EDISON 7 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 7x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 3000 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
3 400 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 416 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 416 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
