Hexa S - Stropní a nástěnná
1. Sol-SL.0688 Ceiling lamp HEXA 25 silver detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 49 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 772 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 301 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 301 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0691 Ceiling lamp HEXA 35 silver detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 350x350 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 910 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 480 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0694 Ceiling lamp HEXA 45 silver detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 2x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 450x450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 9 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 347 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 048 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 048 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
