Cullo + Valde - Moderní svítidla
1. Sol-SL.0645 Ceiling lamp CULLO concrete detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | beton |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 140 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 48 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
679 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 882 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 882 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0646 Ceiling lamp VALDE concrete detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | beton |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 140x140 mm |
| Výška | 110 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
702 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 912 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 912 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
