Tubings - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 54 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tec-8160 TUBINGS S detail výrobku
| Šířka | 138 mm |
| Hloubka | 75-90 mm |
| Průměr | 67 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 568 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 31.5.2026
810 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 920 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 920 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-8161 TUBINGS M detail výrobku
| Šířka | 138 mm |
| Výška | 290 mm |
| Průměr | 67 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 2972 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 31.5.2026
874 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 993 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 993 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tec-8158 TUBINGS I STOJĄCA detail výrobku
| Šířka | 138 mm |
| Výška | 550 mm |
| Průměr | 67 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 1135 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 31.5.2026
1 750 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 989 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 989 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
