Ribbon - Designová svítidla
1. Lux-64420 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 33 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
4 689 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 011 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 011 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Lux-64421 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 33 W |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
4 987 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 394 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 394 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
