Ninelle - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | kouřová / chrom-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Rab-3598 detail výrobku
| Výška | 335 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
3 295 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 224 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 224 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-3599 detail výrobku
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
3 295 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 224 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 224 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
