Panthea - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá / zlatá / transparentní |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Rab-4479 detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1700 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 91 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
414 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 531 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 531 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-4480 detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 500 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 123 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 770 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 770 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
