Reny S - LED svítidla
|
Další možnosti svítidla na poptání: - ovládání svítidla dálkovým ovladačem |
|
| Materiál | plast / kov |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Hloubka | 90 mm |
| Průměr | 250 mm |
| Světelný tok | 1170 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Životnost LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Palnas s.r.o. |
1. Pal-61004983 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pal-61004990 detail výrobku
| Barva | matná černá / bílá |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
