Erna 1 - Kuchyňská svítidla
| Barva | koňaková |
| Materiál | kov / sklo / dřevo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Palnas s.r.o. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Pal-62003696 ERNA 100 detail výrobku
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pal-62003719 ERNA 150 detail výrobku
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Pal-62003733 ERNA 200 detail výrobku
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Pal-62003757 ERNA 250 detail výrobku
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 250 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
