Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1906120A
15 274 Kč
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x35 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hloubka | 121 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 19 ks, dodání 4-12 dní
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x35 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 188 mm |
| Hloubka | 121 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 6 ks, dodání 4-12 dní
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům