Route black - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | matná černá |
| Materiál | kov |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
1. RL-R62472132 incl.2x5W LED/500Lm/3000K detail výrobku
| Barva | matná černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 560.0 mm |
| Výška | 70.0 mm |
| Hloubka | 90.0 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 458 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
624 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. RL-R62472432 detail výrobku
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | 2x5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 560.0 mm |
| Výška | 70.0 mm |
| Hloubka | 90.0 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 662 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
624 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R62473132 incl.3x5W LED/500Lm/3000K detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 560 mm |
| Šířka | 560.0 mm |
| Výška | 70.0 mm |
| Hloubka | 120.0 mm |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 588 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R62473432 detail výrobku
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 3x5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 560 mm |
| Šířka | 560.0 mm |
| Výška | 70.0 mm |
| Hloubka | 120.0 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 445 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. RL-R62474132 incl.4x5W LED/500Lm/3000K detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 460.0 mm |
| Výška | 70.0 mm |
| Hloubka | 460.0 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 124 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 709 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 709 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R62474432 detail výrobku
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 460.0 mm |
| Šířka | 460.0 mm |
| Výška | 70.0 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 162 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 709 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 709 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
