Chiros - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Tri-224110179 incl.1x8W LED/700Lm/3000K detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 8 W |
| Hloubka | 65 mm |
| Průměr | 220 mm |
| Světelný tok | 700 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 190 ks, dodání 10 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 014 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 469 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 469 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-624110279 incl.1x12W LED/1100Lm/3000K detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Materiál | sklo |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 12 + 3,5 W |
| Výška | 60 mm |
| Průměr | 320 mm |
| Světelný tok | 1280+350 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 152 ks, dodání 10 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 014 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 919 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 919 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
