Tosh - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | matná černá / hnědá |
| Materiál | kov / dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-304300132 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 538 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
689 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 999 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-304330332 excl.3xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 280 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 257 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 793 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 599 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 599 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-304300432 excl.4xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 650 mm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 218 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 449 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 449 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
