Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-139120B0
4 195 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | kov / dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
| Výkon | 3x60 W |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Výkon | 1x60 W |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Výkon | 2x60 W |
| Délka | 520 mm |
| Výška | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Výkon | 3x60 W |
| Délka | 620 mm |
| Výška | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům