Bross arm - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ3498 Bross Arm (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 35 W |
| Výška | 230 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
733 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ3499 Bross Arm (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 35 W |
| Výška | 230 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
733 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ3502 Bross Arm 2 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 2x35 W |
| Délka | 350 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 230 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 598 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 160 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 160 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ3503 Bross Arm 2 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 2x35 W |
| Délka | 350 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 230 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 598 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 160 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 160 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ3504 Bross Arm 3 Round (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 3x35 W |
| Výška | 214 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Azd-AZ3505 Bross Arm 3 Round (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 3x35 W |
| Výška | 214 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
2 472 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 340 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 340 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
