Bergamo Trio - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Tri-520910107 incl.1x12W LED/1100Lm/3000K detail výrobku
| Barva | matný nikl |
| Výkon | LED 12 W |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-520910108 incl.1x12W LED/1100Lm/3000K detail výrobku
| Barva | matná mosaz |
| Výkon | LED 12 W |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-420910107 incl.1x12W LED/1100Lm/3000K detail výrobku
| Barva | nikl |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 12 W |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 1350 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 166 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
3 988 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 779 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 779 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-420910108 incl.1x12W LED/1100Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodavatel 95 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
4 477 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 489 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 489 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
