Tentor - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 7 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ3098 Tentor Lampbody (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 331 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 798 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 798 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ3086 Tentor Lampbody (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 331 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 798 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 798 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ3085 Tentor Lampbody (rose gold) detail výrobku
| Barva | růžová / zlatá |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 331 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 798 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 798 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ3087 Tentor Disc (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výška | 19 mm |
| Průměr | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
266 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 360 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 360 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ3099 Tentor Disc (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výška | 19 mm |
| Průměr | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
266 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 360 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 360 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Azd-AZ3088 Tentor Chalice (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výška | 60 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
244 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 330 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 330 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
7. Azd-AZ3100 Tentor Chalice (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výška | 60 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
244 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 330 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 330 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
8. Azd-AZ3089 Tentor Trapeze (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výška | 45 mm |
| Průměr | 72 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
340 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 460 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
9. Azd-AZ3101 Tentor Trapeze (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výška | 45 mm |
| Průměr | 72 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
340 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 460 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
