Iris - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ3108 Iris 20 (copper) detail výrobku
| Barva | měď |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 887 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ3109 Iris 30 (copper) detail výrobku
| Barva | měď |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
3 892 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 260 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ3110 Iris 40 (copper) detail výrobku
| Barva | měď |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
5 676 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 670 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 670 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ3133 Iris 20 (gold) detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 887 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ3132 Iris 30 (gold) detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
3 892 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 260 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ3131 Iris 40 (gold) detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ3105 Iris 20 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ3106 Iris 30 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
3 586 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 846 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 846 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ3107 Iris 40 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 218 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 403 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 403 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ3103 Iris 3 line (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 950 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
4 019 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 431 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 431 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ3104 Iris 3 (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 218 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 403 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 403 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
