Pure Trio - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-202000108 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | matná mosaz / bílá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 206 mm |
| Hloubka | 213 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 423 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 014 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 469 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 469 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-202000142 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | antracit - tmavě šedá / kouřová |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 206 mm |
| Hloubka | 213 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 141 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
931 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 349 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-302000308 excl.3xE14 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 155 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 842 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 119 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-302000342 excl.3xE14 detail výrobku
| Barva | kouřová |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 82 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 739 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 969 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 969 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
