Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-146764P4
5 360 Kč -
×
WD-117161S9
3 659 Kč
AR111 G53
| Materiál | kov |
| Objímka | G53 |
| Typ žárovky | AR111 |
| Napětí | 12 V |
| Životnost LED | 50000 h |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Počet sepnutí | 25000 |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva | bílá |
| Objímka | G53 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 11 W |
| Hloubka | 69 mm |
| Průměr | 111 mm |
| Světelný tok | 780 lm |
| Vyzařovací úhel | 20 ° |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Skladem 5 ks - ihned k odeslání, dalších 1263 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | bílá |
| Objímka | G53 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 11 W |
| Hloubka | 69 mm |
| Průměr | 111 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Vyzařovací úhel | 20 ° |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 423 ks, dodání 4-7 dní
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | bílá |
| Objímka | G53 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 14 W |
| Hloubka | 69 mm |
| Průměr | 111 mm |
| Světelný tok | 950 lm |
| Vyzařovací úhel | 45 ° |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 592 ks, dodání 4-7 dní
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | bílá |
| Objímka | G53 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 14 W |
| Hloubka | 69 mm |
| Průměr | 111 mm |
| Světelný tok | 970 lm |
| Vyzařovací úhel | 45 ° |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 1084 ks, dodání 4-7 dní
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | bílá |
| Barva světla | 6000 K |
| Výkon | 14 W |
| Hloubka | 69 mm |
| Průměr | 111 mm |
| Světelný tok | 920 lm |
| Vyzařovací úhel | 45 ° |
| Energetická třída svítidla |
|
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům