Elipthon - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | chrom-lesklý / čirá |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Lux-69048 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Délka | 1050 mm |
| Šířka | 1050 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
6 583 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 440 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 440 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Lux-69047 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Délka | 810 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
4 987 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 394 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 394 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Lux-69046 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
3 491 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 476 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
