Ardiss + Tyfrro LED - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | chrom-lesklý / čirá |
| Materiál | ocel / křišťál |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Životnost LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
1. Lux-64399 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Výkon | 36 W |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Průměr | 620 mm |
| Světelný tok | 3120 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
7 781 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 975 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 975 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Lux-64397 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Výkon | 32 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 2560 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
4 090 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 243 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 243 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
