Canvas - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | matná bílá / bílá |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Životnost LED | 30000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
1. Lux-18412 detail výrobku
| Materiál | kov / plast |
| Výkon | 50 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | MATT WHITE |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Lux-18411 detail výrobku
| Materiál | kov / plast |
| Výkon | 38 W |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Světelný tok | 2250 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | MATT WHITE |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Lux-18413 detail výrobku
| Výkon | LED 38 W |
| Šířka | 500x500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Světelný tok | 2250 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
