Galactica LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá / chrom-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| Barva světla | 3000 K |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
Lux-61300 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Světelný tok | 4500 lm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
4 987 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 394 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 394 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
