Nowodvorski Profile track system WH - Lištový, kolejnicový system osvětlení
NOWODVORSKI SYSTEM
|
Vhodná svítidla pro lišty jsou vyobrazena níže |
|
| Barva | bílá |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
1. Tec-9450 PROFILE TRACK WHITE 1 METRE detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 20 mm |
| Záruka | 3 roky |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 4693 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Doporučená maloobchodní cena: 411 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-9451 PROFILE TRACK WHITE 2 METRES detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 20 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 3705 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 775 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tec-9454 PROFILE STRAIGHT CONNECTOR WHITE detail výrobku
|
PŘÍMÁ SPOJKA |
|
| Materiál | plast / měď |
| Délka | 78 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 1352 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 119 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tec-9456 PROFILE L-CONNECTOR WHITE detail výrobku
|
L-SPOJKA |
|
| Materiál | plast / měď |
| Délka | 70 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Záruka | 3 roky |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 560 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Doporučená maloobchodní cena: 143 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Tec-9457 PROFILE DEAD END CAP WHITE detail výrobku
|
KONCOVKA |
|
| Materiál | plast |
| Délka | 30 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 3532 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 95 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Tec-9187 PROFILE T-CONNECTOR WHITE detail výrobku
|
T-SPOJKA |
|
| Materiál | plast / měď |
| Délka | 106 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 115 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 168 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
7. Tec-9190 PROFILE X-CONNECTOR WHITE detail výrobku
|
X-SPOJKA |
|
| Materiál | plast / měď |
| Délka | 106 mm |
| Šířka | 106 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 215 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 192 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
8. Tec-9462 PROFILE POWER END CAP WHITE detail výrobku
|
NAPÁJEČ KONCOVÝ |
|
| Materiál | plast / měď |
| Délka | 106 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 1914 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 143 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
9. Tec-8382 PROFILE FLEX CONNECTOR WHITE detail výrobku
|
FLEX. SPOJKA |
|
| Barva | bílá |
| Délka | 280 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 254 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 338 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
10. Tec-10225 detail výrobku
|
NAPÁJECÍ KONEKTOR |
|
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 20 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 831 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 313 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
11. Tec-9237 PROFILE POWER SUPPLY KIT WHITE detail výrobku
|
PŘÍSLUŠENSTVÍ (ZÁVĚS) |
|
| Materiál | ocel |
| Výška | 30/1500 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 54 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 726 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
12. Tec-9461 PROFILE SUSPENSION KIT WHITE detail výrobku
|
PŘÍSLUŠENSTVÍ (ZÁVĚS) |
|
| Materiál | ocel / plast |
| Délka | 45 mm |
| Výška | 75/1400 mm |
| Průměr | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 1460 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 265 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
