DOVER BL - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | překližka / ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tec-9264 DOVER BLACK I KINKIET KABEL detail výrobku
| Výkon | 1x10 W |
| Délka | max 5000 mm |
| Výška | 300 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 18.5.2026
2 099 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 332 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 332 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-9263 DOVER BLACK II KINKIET KABEL detail výrobku
| Výkon | 2x10 W |
| Délka | max 5000 mm |
| Výška | 300 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 23 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 18.5.2026
3 699 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 110 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 110 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tec-9266 DOVER BLACK I KINKIET detail výrobku
| Výkon | 1x10 W |
| Výška | 300/390 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 11 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 18.5.2026
1 793 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 992 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 992 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
