Cumulus pedant S + M + L - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x25 W |
| IP krytí | 65 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tec-9751 CUMULUS S ZWIS detail výrobku
| Výška | 270/1400 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 24.5.2026
2 050 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 330 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 330 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-9715 CUMULUS M ZWIS detail výrobku
| Výška | 400/1400 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 52 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
2 758 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 134 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-9607 CUMULUS L ZWIS detail výrobku
nevyobrazeno| Výška | 530/1400 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 32 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
3 356 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 814 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 814 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
