Oir - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 90x90 mm |
| Výška | 650 mm |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Tec-9158 OIR I STOJĄCA detail výrobku
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 827 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
1 708 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 941 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 941 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
