Malaga Azzardo - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
tělo lampy a stínidlo se prodává zvlášť |
|
| Materiál | kov / textil |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ2313 Malaga lampbody detail výrobku
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ2591 shade NF 50 (grey) detail výrobku
| Barva | šedá |
| Materiál | textil / akryl (plast) |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 554 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ2592 shade NF 50 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | textil / akryl (plast) |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 554 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ2590 shade NF 50 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | textil / akryl (plast) |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 554 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 100 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
