Silvam - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
přírodní exotické dřevo |
|
| Materiál | dřevo / akryl (plast) / hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2697 Silvam 45 Top detail výrobku
| Výkon | 30 W |
| Výška | 100 mm |
| Průměr | 470 mm |
| Světelný tok | 1950 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
5 461 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 380 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ2699 Silvam 65 Pendant detail výrobku
| Výkon | 50 W |
| Výška | 1300 mm |
| Průměr | 650 mm |
| Světelný tok | 3250 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-14 dní
Supercena
9 280 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 540 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 540 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ2698 Silvam 65 Top detail výrobku
| Výkon | 50 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 650 mm |
| Světelný tok | 3250 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
9 280 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 540 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 12 540 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ3344 Silvam 45 Pendant detail výrobku
| Výkon | LED 28 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 470 mm |
| Světelný tok | 1879 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
5 461 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 380 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
