Oculare white - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0437 Wall lamp OCULARE white detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
483 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 627 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 627 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0438 Ceiling lamp OCULARE 2 white detail výrobku
| Výkon | 2x40 W |
| Délka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
873 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 134 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0440 Ceiling lamp OCULARE 4 white detail výrobku
| Výkon | 4x40 W |
| Šířka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 11 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Supercena
1 562 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 029 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 029 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0439 Ceiling lamp OCULARE 3 white detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 218 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 582 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 582 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Sol-SL.0441 Ceiling lamp OCULARE 4L white detail výrobku
| Výkon | 4x40 W |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 769 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 298 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 298 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Sol-SL.0442 Ceiling lamp OCULARE 6L white detail výrobku
| Výkon | 6x40 W |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 6 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 527 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 282 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 282 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
