Sigma mini + Vega line + Leo line - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0230 Wall lamp ceramic LEO LINE detail výrobku
| Šířka | 150x150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 14 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
644 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 836 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 836 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0231 Wall lamp ceramic VEGA LINE detail výrobku
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 86 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Supercena
666 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 865 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 865 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0229 Wall lamp ceramic SIGMA MINI detail výrobku
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
712 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 925 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 925 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
