Quad 1 - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0027 Ceiling lamp QUAD 1 white detail výrobku
| Barva | bílá |
| Šířka | 100x100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 55 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
655 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 851 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 851 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0024 Ceiling lamp QUAD 1 grey detail výrobku
| Barva | šedá |
| Šířka | 100x100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 88 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
655 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 851 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 851 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0022 Ceiling lamp QUAD 1 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Šířka | 100x100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 6 ks - ihned k odeslání, dalších 70 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Výprodej -37%
851 Kč 536 Kč
počet výprodejových kusů: 6
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0062 Pendant lamp QUAD 1 white detail výrobku
| Barva | bílá |
| Šířka | 100x100 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 53 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 104 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Sol-SL.0061 Pendant lamp QUAD 1 grey detail výrobku
| Barva | šedá |
| Šířka | 100x100 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 29 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 104 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Sol-SL.0060 Pendant lamp QUAD 1 black detail výrobku
| Barva | černá |
| Šířka | 100x100 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 44 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 104 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 104 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
