Minerwa white - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0213 Chandelier MINERWA 3 white detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Výška | 850 mm |
| Průměr | 640 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 266 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 644 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 644 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0215 Chandelier MINERWA 7 white detail výrobku
| Výkon | 7x40 W |
| Výška | 850 mm |
| Průměr | 640 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 166 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 813 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 813 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0216 Wall lamp MINERWA white detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 41 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
598 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 777 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 777 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0214 Chandelier MINERWA 5 white detail výrobku
| Výkon | 5x40 W |
| Výška | 850 mm |
| Průměr | 640 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 14 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 588 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 062 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 062 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
