Mono 3 white - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá / černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.0066 Ceiling lamp MONO 1 white detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 140x140 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
782 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 015 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 015 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0067 Ceiling lamp MONO 2 white detail výrobku
| Výkon | 2x40 W |
| Délka | 240 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 080 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 402 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 402 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0068 Ceiling lamp MONO 3 white detail výrobku
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 340 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 41 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 641 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 641 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Sol-SL.0069 Ceiling lamp MONO 4 white detail výrobku
| Výkon | 4x40 W |
| Šířka | 240x240 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 448 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 880 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
