Siena Azzardo - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2214 Siena 10 3000K (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 1x10 W |
| Výška | 170 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Světelný tok | 840 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 458 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 970 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ2215 Siena 10 4000K (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | 1x10 W |
| Výška | 170 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Světelný tok | 880 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 458 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 970 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ2220 Siena 20 3000K (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 1x20 W |
| Výška | 185 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 1680 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 887 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ2221 Siena 20 4000K (chrome) detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | 1x20 W |
| Výška | 185 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 1760 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 887 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
