Momo - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2278 Momo 8 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | LED 1x6 W |
| Výška | 100 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
562 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 760 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ2279 Momo 8 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | LED 1x6 W |
| Výška | 100 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
562 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 760 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 760 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ2280 Momo 12 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | LED 1x12 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 115 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
770 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 040 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 040 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ2281 Momo 12 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | LED 1x12 W |
| Výška | 120 mm |
| Průměr | 115 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
770 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 040 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 040 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ2282 Momo 14 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | LED 1x18 W |
| Výška | 130 mm |
| Průměr | 140 mm |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 021 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ2283 Momo 14 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | LED 1x18 W |
| Výška | 130 mm |
| Průměr | 140 mm |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 021 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 380 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
