Monaco Max - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | chrom-lesklý / transparentní |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Max-P0259 MONACO P0259 detail výrobku
| Výkon | 9x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 420 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 11 ks, dodání
Supercena
8 199 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 999 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Max-P0260 MONACO P0260 detail výrobku
| Výkon | 15x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 14 ks, dodání
Supercena
14 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 267 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 267 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Max-C0137 MONACO C0137 detail výrobku
| Výkon | 15x40 W |
| Výška | 440 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání
Supercena
14 397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 17 557 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 17 557 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Max-C0136 MONACO C0136 detail výrobku
| Výkon | 9x40 W |
| Výška | 280 mm |
| Průměr | 420 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 9 ks, dodání
Supercena
7 537 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 191 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Max-W0209 MONACO W0209 detail výrobku
| Výkon | 2x40 W |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Průměr | 180 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 49 ks, dodání
Supercena
2 011 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 452 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 452 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
