Billy - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| S vypínačem | |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x28 W |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
RL-R50101032 excl.1xE14 detail výrobku
| Barva | matná černá / černá matná |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Délka | 140.0 mm |
| Šířka | 150.0 mm |
| Výška | 160.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 2753 ks, dodání 12 prac. dnů
Supercena do 7.4.2026
373 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 540 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 540 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
