Spring Luxera - Křišťálová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Lux-69002 8585032210709 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Průměr | 700 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 3 ks, dodání 2-5 dnů
Supercena
6 743 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 645 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 645 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Lux-1574 8585032206351 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 33 W |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 280 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Hloubka (mm) | 0 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
