Diamante Max - Křišťálová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | bílá / chrom-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Max-C0122 DIAMANTE C0122 detail výrobku
| Výkon | 6x42 W |
| Výška | 130 mm |
| Průměr | 460 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Supercena
7 307 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Max-P0236 DIAMANTE P0236 detail výrobku
| Výkon | 5x42 W |
| Výška | 1350 mm |
| Průměr | 380 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 66 ks, dodání
Supercena
6 709 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 182 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 182 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Max-P0238 DIAMANTE P0238 detail výrobku
nevyobrazeno| Výkon | 6x42 W |
| Výška | 1350 mm |
| Průměr | 460 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání,
další na dotaz
Výprodej -50%
10 070 Kč 5 035 Kč
počet výprodejových kusů: 1
do vyprodání zásob
do vyprodání zásob
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Max-W0204 DIAMANTE W0204 detail výrobku
| Výkon | 1x42 W |
| Délka | 160 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání
Supercena
1 501 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 830 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 830 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Max-W0205 DIAMANTE W0205 detail výrobku
| Výkon | 1x42 W |
| Délka | 120 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Supercena
2 160 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 634 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 634 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
