Julia II - Klasická svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | kov / křišťál |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Jup-1527 JU 5 H detail výrobku
| Výkon | 5x60 W |
| Výška | 750 mm |
| Průměr | 760 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
6 293 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 403 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 403 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Jup-1526 JU 3 H detail výrobku
| Výkon | 3x60 W |
| Výška | 750 mm |
| Průměr | 760 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
4 441 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 225 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 225 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Jup-1528 JU K H detail výrobku
| Výkon | 1x60 W |
| Délka | 180 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 401 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 648 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 648 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Jup-1529 JU L H detail výrobku
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 570 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
2 605 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 065 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 065 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Jup-1530 JU P H detail výrobku
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 1660 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Dodání 3-14 dní
Supercena
7 325 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 618 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 618 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
