Bergen+Haga - Stropní a nástěnná
|
Svítidla vyrobena z lakované oceli |
|
| Materiál | ocel |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tec-9706 BERGEN WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 2x10 W |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 108 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 1 091 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-9707 BERGEN GRAPHITE detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 2x10 W |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 86 ks - sklad dodavatel - 4-14 dní.
Doporučená maloobchodní cena: 1 091 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tec-9708 HAGA WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 2x10 W |
| Šířka | 255 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 444 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 1 139 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tec-9710 HAGA GRAPHITE detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Objímka | G9 |
| Výkon | 2x10 W |
| Šířka | 255 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 545 ks, dodání 4-14 dní
Doporučená maloobchodní cena: 1 139 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
