MOZAN ROUND LED/30W,3000-6500K, WHITE - Stropní a nástěnná
Pre-71341 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | kov |
| Výkon | 30 W |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
900 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 125 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 125 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
