SANGHAI 1xE27/60W,IP44,WALL UP,COPPER - Zahradní svítidla
Pre-3047 detail výrobku
| Barva | černá / měď |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
1 278 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 598 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 598 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
