SANGHAI 1xE27/60W, IP44,CHAIN,COPPER - Zahradní svítidla
Pre-3065 detail výrobku
| Barva | černá / měď |
| Materiál | kov / hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 248 mm |
| Výška | 1070 mm |
| Hloubka | 248 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 518 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 897 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 897 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
