LUNA 1xE27/60W, ANT.BROWN/ALABASTER,WALL - Klasická svítidla
Pre-6309 detail výrobku
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Barva | ANTIC BROWN/ORANGE ALABASTER |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
511 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
