TETRIM LED/14W,4000K,IP44, CHROME, WHITE - Koupelnová svítidla
Pre-70203 detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý / bílá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 14 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobce | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-5 dnů
Supercena
1 015 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 269 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 269 Kč
Akce - u více ks požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
