Pendant lamp RING 3 black - Kuchyňská svítidla
Sol-SL.1099 detail výrobku
| Kruhové reflektory jsou ideální pro ty, kteří si cení moderního designu a možnosti vytvářet jedinečná aranžmá. Svítidla tohoto typu se skládají ze stropního držáku, který má v elegantních úchytech instalováno několik směrových světel. Velkou výhodou řady Ring je možnost individuálního nastavení každého světelného zdroje, takže lze osvětlit pouze vybrané části místnosti. Jedná se také o mimořádně zajímavou nabídku pro milovníky originálního stylu a moderních interiérových akcentů. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Rozměr stínidla | 6/30 cm |
| Rozměry podhledu | 45/5 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 3750 |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 3 (bar) |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 508 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 257 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
